• Portal
  • Forum
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc

Logowanie   Stwórz konto
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
 
DlaFirm
DlaFirm Portal

Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Ostatnie wątki
Czy Dolina Kościeliska je...
przez Wellve
05-20-2026, 05:11 PM Czy Dolina Kościeliska je...
Zabiegi SPA na wiosenną r...
przez Dotjudg
05-20-2026, 04:21 PM Zabiegi SPA na wiosenną r...
Slow panieński nad morzem...
przez Futgue
05-19-2026, 04:15 PM Slow panieński nad morzem...
Obóz dla chłopaków
przez Louwhi
05-17-2026, 05:14 PM Obóz dla chłopaków
Wyjazd na termy jako bene...
przez Futgue
04-27-2026, 09:20 PM Wyjazd na termy jako bene...
Jak prawidłowo czyścić go...
przez Grifra
04-27-2026, 08:27 PM Jak prawidłowo czyścić go...
Trend second home - chwil...
przez Firsglam
04-26-2026, 07:53 AM Trend second home - chwil...
System LOTO - bezpieczeńs...
przez Futgue
04-26-2026, 07:47 AM System LOTO - bezpieczeńs...
Jasna czy ciemna kostka n...
przez Grifra
04-25-2026, 04:34 PM Jasna czy ciemna kostka n...
Jak rozpoznać, że potrzeb...
przez Wellve
03-28-2026, 01:50 PM Jak rozpoznać, że potrzeb...

Statystyki
» Użytkownicy: 7
» Najnowszy użytkownik: Grifra
» Wątków na forum: 176
» Postów na forum: 385

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 3 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 2 Gość(i)
Bing

 
  Czy Dolina Kościeliska jest dobra dla seniorów?
Napisane przez: Dotjudg - 05-20-2026, 05:10 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Zastanawiam się, czy Dolina Kościeliska rzeczywiście jest tak łatwa, jak się ją opisuje. Planuję wyjazd z osobą starszą i nie chcę, żeby trasa okazała się zbyt wymagająca. Czy faktycznie da się tam spokojnie spacerować bez dużego wysiłku?


  Zabiegi SPA na wiosenną regenerację
Napisane przez: Futgue - 05-20-2026, 04:20 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Planuję wyjazd do hotelu SPA w górach i chciałabym dobrze wykorzystać ten czas. Jakie zabiegi najlepiej sprawdzają się po zimie?


  Slow panieński nad morzem a klubowa impreza
Napisane przez: Louwhi - 05-19-2026, 04:14 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Dzień dobry! Zastanawiam się, czy taki „slow panieński” nad morzem faktycznie jest lepszy niż klasyczna impreza w klubie. Brzmi to bardziej spokojnie, ale czy nie traci się przez to zabawy i energii? Czekam na Wasze opinie!


  Obóz dla chłopaków
Napisane przez: Futgue - 05-17-2026, 05:13 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Dzień dobry! Od pewnego czasu rozważam wysłanie syna na wakacyjny wyjazd z rówieśnikami. Natrafiłem na ofertę obozu „dla chłopaków” Kogis https://www.kogis.pl/s/oboz-dla-chlopakow/ i zastanawiam się, czym taki program różni się od standardowych obozów. Czy rzeczywiście jest przygotowany z myślą o zainteresowaniach chłopców, czy to jedynie nazwa marketingowa? Chętnie poznam Wasze opinie.


  Wyjazd na termy jako benefit dla pracowników
Napisane przez: Grifra - 04-27-2026, 09:19 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Zastanawiam się nad organizacją wyjazdu integracyjnego dla zespołu i trafiłem na pomysł wyjazdu na termy, np. do Termy BUKOVINA. Czy ktoś z Was uważa, że to faktycznie dobry benefit pozapłacowy? Czy pracownicy to docenią?


  Jak prawidłowo czyścić gogle po treningu pływackim?
Napisane przez: Firsglam - 04-27-2026, 08:26 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Po każdym treningu pływackim nie wiem, jak najlepiej zadbać o gogle, żeby długo działały. Czy wystarczy je tylko wytrzeć?


  Trend second home - chwilowa moda czy stała zmiana?
Napisane przez: Futgue - 04-26-2026, 07:53 AM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Zastanawiam się, czy ten cały trend „second home” to coś trwałego, czy tylko chwilowa moda. Coraz więcej mówi się o kupowaniu drugich apartamentów w górach, ale czy to rzeczywiście utrzyma się na dłużej?


  System LOTO - bezpieczeństwo w praktyce
Napisane przez: Grifra - 04-26-2026, 07:46 AM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Czy ktoś wdrażał system LOTO w zakładzie? Jak to wygląda w praktyce i czy rzeczywiście poprawia bezpieczeństwo podczas napraw i konserwacji?


  Jasna czy ciemna kostka na małym parkingu?
Napisane przez: Wellve - 04-25-2026, 04:34 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Witajcie! W artykule internetowym https://swiat-kostki.pl/smartblog/188_ja...zed-f.html jest mocny nacisk na jasne kolory kostki, żeby optycznie powiększyć parking. Zastanawiam się, czy faktycznie ciemne barwy aż tak bardzo „zmniejszają” przestrzeń. Czy to nie jest przesada?


  Jak rozpoznać, że potrzebuję odpoczynku?
Napisane przez: Grifra - 03-28-2026, 01:50 PM - Forum: Hyde Park - Odpowiedzi (1)

Ostatnio czuję, że wszystko mnie męczy – zadania w pracy zajmują mi o wiele więcej czasu niż kiedyś, a do tego ciągle jestem drażliwy. Czy to już sygnał przemęczenia, czy po prostu chwilowy spadek formy?


Strony (18): 1 2 3 4 5 … 18 Dalej »
 
  •  
  • Wróć do góry  
  • Wersja bez grafiki  
  •  Kontakt
Theme © 2014 iAndrew
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.